Naujienos

MOKĖJIMO PRENEŠIMUS GALIMA GAUTI ELEKTRONINIU PAŠTU

2023-11-16

 

Daugiausiai mokėjimo pranešimų buitiniams vartotojams kiekvieną mėnesį vis dar įteikiama popierine forma, - įdedant juos į pašto dėžutę arba įteikiant asmeniškai. Toks sąskaitų paruošimas ir įteikimas ne tik apie 0,04 ct/kWh  didina galutinę šilumos kainą (vieno pranešimo parengimas, atspausdinimas, vokavimas ir  įteikimas bendrovei kainuoja apie 38 ct), bet daro ir didelę neigiamą įtaką gamtai.

SIEKDAMI SAUGOTI APLINKĄ, REKOMENDUOJAME MŪSŲ VARTOTOJAMS PATEIKTI PRAŠYMUS DĖL MOKĖJIMO PRANEŠIMŲ ĮTEIKIMO ELEKTRONINIU PAŠTU.

Prašymus pateikti galima atvykus tiesiai į bendrovės Šilumos apskaitos tarnybą arba elektroniniu paštu centras@kaisiluma.lt , nurodant vartotojo vardą ir pavardę, adresą, vartotojo kodą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kuriuo siųsti mokėjimo pranešimą arba sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad visą mokėjimo informaciją galite rasti ir IGNITIS platformos savitarnoje. Čia galima taip pat ir deklaruoti sunaudotą karštą vandenį bei apmokėti už paslaugas.

Taip pat primenam, kad:

Už UAB „Kaišiadorių šiluma“ paslaugas galite atsiskaityti:

AB ,,Lietuvos paštas“ filialuose.

UAB „Kaišiadorių butų ūkis“ kasoje, Gedimino g. 109, Kaišiadorys.

UAB „Kaišiadorių šiluma" kasoje, J. Basanavičiaus g. 42, Kaišiadorys.

PERLO terminaluose.

Prekybos centro MAXIMA kasose.

IGNITIS platformos savitarnoje: https://ignitis.lt/lt/savitarna

Lietuvos centrinėje kredito unijoje (tik unijų nariams).

Bankų internetinės bankininkystės svetainėse:

SEB.

Swedbank.

Luminor.

Gyventojai sąskaitą už praėjusio mėnesio suteiktas paslaugas turi sumokėti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos; organizacijos – individualiai sutartyse sulygta tvarka.

Laiku neapmokėjus sąskaitos skaičiuojami delspinigiai.