Telefonų sąrašas

 

 

Tel.Nr.

Mob. Nr.

El. paštas

Direktorius                                              

Gintautas Paulauskas

(346) 51 139

+370 698 33 584

gintautas@kaisiluma.lt

Sekretorius-personalo vadybininkas

Zosė Cvilikienė

(346) 51 139

 

centras@kaisiluma.lt

Direktoriaus pavaduotojas gamybai

Lina Vandytė

(346) 54 261

 

lina@kaisiluma.lt

Direktoriaus pavaduotojas energetikai 

Rimantas Vitkauskas

(346) 51 901

+370 687 12 110

rimantasv@kaisiluma.lt

Vyriausiasis inžinierius

Mindaugas Sturonas

(346) 54 261

+370 687 74 739

mindaugas@kaisiluma.lt

Vyriausiasis buhalteris

Valentina Drumstienė

(346) 52 557

+370 614 40 390

valentina@kaisiluma.lt

Buhalteris

Nijole Čebelienė

(346) 52 557

 

nijole@kaisiluma.lt

Šilumos apskaitos tarnybos viršininkas-ekonomistas  

Rugilė Červokienė

(346) 54 062

 

rugile@kaisiluma.lt

Teisininkas - viešųjų pirkimų specialistas

Edvinas Gerulskis

(346) 54 062

 

edvinas@kaisiluma.lt

Šilumos tinklų tarnybos viršininkas 

Saulius Montrimas

(346) 51901

+370 687 76 218

montrimas@kaisiluma.lt

Inžinierius darbuotojų saugai ir sveikatai 

Romas Mardosas

(346) 54 098

 

romas.mardosas@kaisiluma.lt

Apskaitos grupė

 

(346) 54 098

 

apskaita@kaisiluma.lt

Kasa 

 

(346) 54 098

 

 

Kaišiadorių katilinės operatorinė 

 

(346) 52 130

 

 

Stasiūnų katilinė 

 

(346) 69 439

 

 

Žiežmarių katilinė 

 

(346) 58 362

 

 

Šilumos apskaitos prietaisų kontrolieriai

 

(346) 54 261